Кревет : King-Size кревет (200cm x 200cm)
Максимум гости : 4 возрасни, 2 деца
Бања : Када со џакузи

Делукс собите во Елса Хотел се пространи и удобни, опремени со Stilles мебел. Бањите се опремени со џакузи кади и висококвалитетни плочки и санитарии. Собите имаат одделни простории за седење со софа-кревет за дополнителни гости.
Од романтични парови до семејства, Делукс собите се одличен избор за вашиот престој во Скопје. Погледот од Делукс собите е кон улицата Луј Пастер и главното шеталиште ул. Македонија.

*Во сите соби пушењето е забрането

Собни Карактеристики

  • Климатизација и греење
  • Бесплатен безжичен интернет
  • Работна маса (Биро)
  • Сеф
  • Кабловска телевизија
  • Електричен котел за кафе / чај
  • Минибар
  • Фен
  • Додатоци и Средства за Бања

Оцени

There are no reviews yet.

Be the first to review “Делукс Соба”

Регуларни цени

Пон Вто Сре Чет Пет Саб Нед
90.00 90.00 90.00 90.00 90.00 90.00 90.00

декември 4, 2019 to декември 31, 2019

Пон Вто Сре Чет Пет Саб Нед
60.00 60.00 60.00 60.00 60.00 60.00 60.00