Кревет : Queen-size кревет (160cm x 200cm) или два кревети (90cm x 200cm)
Occupancy : 1 adult
Бања : Када со џакузи или туш кабина со масажер

Стандардните двокреветни соби во Елса Хотел се пространи и удобни, опремени со висококвалитетниот мебел од Stilles. Бањите се опремени со џакузи кади или туш кабини со масажери, завршени со висококвалитетна керамика.
Собите ги нудат сите потребни удобности и опрема. Креветите може да се спремат како споени или одвоени кревети.
Собите имаат страничен поглед кон соседните згради или поглед кон ул. Луј Пастер и главното шеталиште ул. Македонија.

*Во сите соби пушењето е забрането

Собни Карактеристики

  • Климатизација и греење
  • Бесплатен безжичен интернет
  • Работна маса или лаптоп маса
  • Сеф
  • Кабловска телевизија
  • Минибар
  • Фен
  • Додатоци и Средства за Бања

Оцени

There are no reviews yet.

Be the first to review “Двокреветна Соба”

Регуларни цени

Пон Вто Сре Чет Пет Саб Нед
50.00 50.00 50.00 50.00 50.00 50.00 50.00

декември 4, 2019 to декември 31, 2019

Пон Вто Сре Чет Пет Саб Нед
40.00 40.00 40.00 40.00 40.00 40.00 40.00