Кревет : Единечен кревет (90cm x 200cm)
Occupancy : 1 adult
Бања : Туш кабина со масажер

Стандардните еднокреветни соби во Елса Хотел се опремени со висококвалитетните елементи од Stilles, кои ги служат сите потреби на нашите гости. Бањите се опремени со туш кабини со масажери, опремени со врвна керамика. Во стандардните еднокреветни соби можат да се смести само 1 гостин.
Собите имаат страничен поглед кон соседните згради.

*Во сите соби пушењето е забрането

Собни Карактеристики

  • Климатизација и греење
  • Бесплатен безжичен интернет пристап
  • Лаптоп Маса
  • Сеф
  • Кабловска телевизија
  • Минибар
  • Фен
  • Додатоци и Средства за Бања

Оцени

There are no reviews yet.

Be the first to review “Еднокреветна Соба”

Регуларни цени

Пон Вто Сре Чет Пет Саб Нед
45.00 45.00 45.00 45.00 45.00 45.00 45.00

декември 4, 2019 to декември 31, 2019

Пон Вто Сре Чет Пет Саб Нед
35.00 35.00 35.00 35.00 35.00 35.00 35.00